Kontakt:

FOODADVENTURE, Prague;

+420 721 099 781,

+420 602 515 599

 

primoz@foodadventure.eu

meti@foodadventure.eu

 

 


TRIPADVISOR


Extra panenský olivový olej Klabjan, Osp, Istrie, Slovinsko

Extra panenský olivový olej Klabjan se vyrábí za studena extrakcí z prvního lisu. Olivy jsou ručně sbírané v háji pod skalami Osp s výhledem na údolí Osp, které se nachází na pomezí slovinského krasu a pobřežní oblasti Istrie.

 • Extra panenský olivový olej Dević&Ko, Boršt, Istrie, Slovinsko

  Extra panenský olivový olej Dević&Ko, Boršt, Istrie, Slovinsko  

  Extra panenský olivový olej, lisovaný za studena.

  Extra panenský olivový olej Dević&Ko je olivový olej špičkové kvality, který se vyrábí studenou extrakcí z prvního lisu ručně sbíraných oliv, jež pocházejí z olivového háje nacházejícím se na rodinném statku Boršt na Istrii. Olej je lisován v jejich soukromé  lisovně (torkla) jen několik hodin poté, co byly olivy sklizeny.Olej si tak udržuje výjimečnou svěží chuť  a všechny zdraví prospěšné látky.

 • Čerstvě lisovaný dýňový olej, farma Balajc, Kupšinci, Prekmurje

  Čerstvě lisovaný dýňový olej, farma Balajc, Kupšinci, Prekmurje  

  Lisovaný za studena, čerstvý každý měsíc  

  Čerstvě lisovaný dýňový olej je kulinářská specialita ze slovinské oblasti Prekmurje.

  Dýňový olej je vyroben z těch nejkvalitnějších dýňových semínek, která se lisují mechanicky bez rafinace oleje. To zaručuje jeho bohatou plnou chuť, příjemnou vůni a charakteristickou barvu. Je vždy lisován na objednávku, aby neztratil svoje původní aroma ani chuť.

  Dýňový olej se vyznačuje lahodnou ořechovou chutí a tmavě zelenou barvou, která ho proslavila pod názvem "zelené zlato". Užívá se k dochucení salátů, paštik, vajec, masa, ryb a dokonce i zmrzliny.